Czas na Centrę 2020-10-25

Już za nami 14 kolejek spotkań o Mistrzostwo PROEKO IV Ligi. Już w najbliższą sobotę mecz z Centrą Ostrów Wielkopolski. Transmisja na żywo na FB Klubu.
Autor: Janusz Hofman

Kalisz pokonany 2020-10-25

W niedzielę 25 października juniorzy prowadzenie przez trenera Janusza Hofmana udali sie do Kalisza na pojedynek z miejscowym KKS-em. W naszym obozie prawdziwa plaga kwarantanny, ale udało się zebrać wszystkich zdrowych i gotowych do gry. Niedzielne spotkanie było z tych o "6 oczek". Po bardzo dobrym meczu odnieśliśmy pewne zwycięstwo 3:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Jakub Bibel w 1 min, Antoni Ziarkowski w 31 min i Mateusz Chojnacki w 50 min. Brawo dla wszystkich ale na szczególne słowa uznania zasługuje Jan Perzyński, który w 65 minucie spotkania obronił rzut karny jak również był pewnym punktem zespołu przez całe spotkanie. Po tym zwycięstwie awansowaliśmy na 3 miejsce w ligowej tabeli i nadal walczymy o pozycję nr. 1.
Autor: Janusz Hofman

Remis w Gołuchowie 2020-10-24

Sobotni pojedynek w samo południe w Gołuchowie zakończył się podziałem punktów 1:1. Nasza drużyna po stracie bramki w 12 minucie dążyła do zdobycia gola wyrównującego. Sztuka ta udała się w 77 minucie za sprawą Mikołaja Panowicza. Na bramkę dającą 3 punkty w tym spotkaniu zabrakło już czasu.
Autor: Janusz Hofman

W sobotę w Gołuchowie bardzo ważny mecz. Początek spotkania o godz.12.00Autor: Janusz Hofman

Podziękowania 2020-10-20

Dziś przed spotkaniem Victoria - Obra odbyła się miła uroczystość. Podziękowano za pracę na rzecz naszego Klubu osobom, które przez ostatnie kilka lat poświęcili swój czas. Zarząd Klubu jeszcze raz dziękuję za lata pracy: Ryszardowi Lisieckiemu - za znakomitą pracę przy pielęgnacji naszego obiektu, dzięki jego zaangażowaniu mogliśmy być spokojni o nasze zielone boiska, Robertowi Koniecznemu za współpracę z trenerami drużyn młodzieżowych oraz za 14 lat pracy przy I zespole i Bartoszowi Nowickiemu za grę w barwach naszego klubu oraz za pracę trenerską. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego.
Autor: Janusz Hofman

I_zesp_____1.jpg

W 13 kolejce o mistrzostwo IV Ligi Wlkp. pokonaliśmy Obrę Kościan 5:4. Klasycznym hattrickiem popisał się nasz napastnik Mikołaj Jankowski, który w pierwszej połowie trzy-krotnie pokonał bramkarza gości. Czwartego gola dołożył Jakub Groszkowski, a piątego Patryk Krzyżanowski. Goście w pierwszej połowie strzelili jednego gola, ale za to w drugiej w odstępie zaledwie 8 min. 3 razy pokonali naszego bramkarza. Nerwy do samego końca, ale to my inkasujemy 3 pkt. i pozostajemy liderem rozgrywek, odskakując drugiemu zespołowi na 7 oczek. W następną sobotę wyjeżdżamy do Gołuchowa, gdzie czeka nas kolejny trudny pojedynek.


Autor: R.Ł 

35 punktów to dorobek naszej drużyny po 13 kolejkach!
Autor: Janusz Hofman

W niedzielę 18.10.2020r. odbył się kolejny mecz o Mistrzostwo w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych. rywalem naszego zespołu byli rówieśnicy z Lubonia. Po zaciętym spotkaniu zwycięsko z boju wyszli podopieczni trenera Janusza Hofmana, zwyciężając po 2 bramkach Mateusza Chojnackiego 2:1.Autor: Janusz Hofman

Mecz ligowy Victoria - Obra Kościan będzie transmitowany na żywo na stronie FB Klubu. Serdecznie zapraszamy na transmisję.
Autor: Janusz Hofman

I_zesp_____1.jpg

PILNE !!! 2020-10-15

Sobotnie spotkanie Victoria - Obra Kościan odbędzie się bez udziału publiczności.
Autor: Janusz Hofman

I_zesp_____1.jpg


W związku z wprowadzonymi zaostrzeniami w naszym kraju informujemy że od dnia 19.10.2020 aż do odwołania zajęcia treningowe odbywać się będą na naszym obiekcie wg. planu treningowego z jedną zasadniczą zmianą: dzieci i młodzież odbierane będą przez trenerów przy bramie. Rodziców obowiązuje zakaz wchodzenia na teren obiektu. Zmiana zostaje wprowadzona ze względu na troskę o zdrowie naszych młodych adeptów piłki nożnej. Rozgrywki ligowe trwają nadal, ale bez udziału rodziców i osób postronnych.Zwracamy się z prośbą o przestrzeganie ww zasad i prosimy o zrozumienie.Ze sportowym pozdrowieniemZarząd Klubu

Autor: Janusz Hofman

WAŻNE !!!W związku z obostrzeniami wprowadzonymi na terenie całego kraju (strefa żółta) Zarząd Klubu serdecznie informuje wszystkich kibiców Victorii, że nadchodzący mecz ligowy Victoria - Obra Kościan odbędzie się tylko dla 250 kibiców ( 70 biletów wejściowych na wał i 180 biletów na trybunę). Przypominamy również o obowiązku posiadania jak również założenia maseczek ochronnych, o zachowaniu dystansu społecznego oraz o przestrzeganiu wytycznych wprowadzonych przez Rząd naszego Państwa.W dniu meczu Victoria - Obra Kościan nie będą wpuszczane grupy zorganizowane - dotyczy to kibiców przede wszystkim drużyny przyjezdnej.Z góry za utrudnienia przepraszamy!
Autor: Janusz Hofman

I_zesp_____1.jpg

PROEKO IV LIGA 2020-10-11

I_zesp_____1.jpg

Za nami 12 kolejek o Mistrzostwo PROEKO IV ligi. Nasza drużyna nadal w fotelu lidera. Sobotni remis w Poznaniu pozwolił naszej drużynie na zwiększenie przewagi do 4 oczek nad 2 zespołem w ligowej tabeli. Drużyna Pogoni Nowe Skalmierzyce doznała porażki w Gołuchowie z miejscowym LKS. Sobotnie spotkanie w Poznaniu dla podopiecznych trenera Bekasa rozpoczęło się bardzo pechowo już w 3 minucie gospodarze objęli prowadzenie po rzucie karnym. Wyrównaliśmy tuż po wznowieniu gry w II części spotkania. Ale zespół OTPS Winogrady ponownie wyszedł na prowadzenie w 55 minucie spotkania. Nasza drużyna dążyła do wyrównania i ta sztuka udała się w 75 minucie za sprawą Dawida Szymańskiego. Na bramkę zwycięską zabrakło już czasu. Szkoda straconych punktów, ale jak to się mówi " jak nie można wygrać to trzeba zremisować". O meczu w Poznaniu należy jak najszybciej zapomnieć i zmobilizować się na kolejny mecz z Obrą Kościan, na który serdecznie zapraszamy.
Autor: Janusz Hofman

Remis w Poznaniu 2020-10-11


Autor: Janusz Hofman

W związku z nowymi zasadami i wprowadzeniu w całej Polsce strefy żółtej (wyjątek strefa czerwona - ona nadal zostaje) uprzejmie informujemy, że ona również dotyczy naszego obiektu.
https://www.gov.pl/…/regionalne-obostrzenia-dla-wybranych-p…
Autor: Janusz Hofman

I_zesp_____1.jpg

W związku z sytuacją w kraju i w regionie zarząd klubu zdecydował, że sobotni mecz seniorów z Victorią Września odbędzie się bez udziału kibiców. W obecnej sytuacji moglibyśmy wpuścić jedynie około 30 osób, a większości kibiców musielibyśmy odmówić wstępu. Mając na uwadze zdrowie naszych kibicek i kibiców uznaliśmy że zamknięcie stadionu na najbliższe spotkanie jest jedynym sensownym rozwiązaniem.
Obserwujemy na bieżąco sytuację i będziemy informować na bieżąco o decyzjach na kolejne mecze rozgrywane na naszym boisku.
Jednocześnie informujemy że czynimy starania aby przeprowadzić relację z sobotniego meczu na profilu facebookowym naszego klubu.Autor: Janusz Hofman

Już w najbliższą sobotę w Poznaniu zespół trenera Bekasa rozegra 12 serię spotkań o Mistrzostwo PROEKO IV ligi. Rywalem naszej drużyny będzie zespół OTPS Winogrady Poznań. Początek spotkania godz.12.00. Zapraszamy !!!Autor: Janusz Hofman

5000_1.jpg

Iskra zgaszona 2020-10-06

W sobotę podopieczni trenera Bekasa odnieśli 10 zwycięstwo tej jesieni. Zgaszona została Iskra Szydłowo po bramce w 21 minucie autorstwa Filipa Brzostowskiego. Zdobyliśmy już 31 punktów i jesteśmy nadal liderem IV ligi.
Autor: Janusz Hofman

60000_1.jpg

Wygrana w Kórniku po bramkach Panowicza i Jankowskiego była naszym 9 zwycięstwem w obecnych rozgrywkach o mistrzostwo PROEKO IV Liga i pozwoliło nam utrzymać pozycję lidera rozgrywek. W następną sobotę podejmować będziemy 4 zespół ligowej tabeli ISKRĘ SZYDŁOWO i już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na stadion przy KOSYNIERÓW 1 we WRZEŚNI.
Autor: R.Ł.

I_zesp_____1.jpg

120355095_3336315053110713_7286215512210402262_o_1.jpg

PROEKO IV liga 2020-09-22

Zapraszamy do Kórnika, początek spotkania w sobotę 26.09.2020 r. o godz.16.00
Autor: Janusz Hofman


  Strony  1  2  3 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo_pik.jpg logo_master_sport.jpg
solarium.jpg Magmar.jpg Gestamp.jpg Oskar.jpg

Oskar.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg cpir.jpg Dexon.jpg Gibowski.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola Czarnobia Grinbud images/sponsorzy/elstach.jpg images/sponsorzy/orzechowski.jpg Grinbud Grinbud Grinbud Solidarnosc_VW_Poznan.jpg logo-expectum_1.jpg Grinbud

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Gniatkowski.jpg

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg