Zarząd klubu

Prezes Zarządu: Eugeniusz Nowicki

Vice Prezes : Łukasz Skrzypczak

Sekretarz : Marek Grabski

Dyrektor Klubu : Jacek Staszak

Skarbnik : Marek Błaszczyk

Członek : Grzegorz Orwat

Członek : Karol Pokładecki

Członek : Gerard Izydorek

Członek: Artur Orzechowski

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący : Jacek Wieczorek

Członek : Michał Orwat

Członek : Zdzisław Matuszak

 

Sąd koleżeński

Przewodniczący : Radosław Łabędzki

Członek : Robert Jaworski

Członek : Tomasz Krzyżkowiak

 



2019/08/05 do 2019/08/10
VICTORIA Września - KS Opatówek
2019.08.10 (godz.16:00)
2019/08/11 do 2019/08/15
Warta Międzychód - VICTORIA Września
2019.08.15 (godz.16:00)
2019/08/16 do 2019/08/17
VICTORIA Września. - CENTRA Ostrów Wlkp.
2019.08.18 (godz.11:00)
2019/08/18 do 2019/08/24
VICTORIA Września - VICTORIA Ostrzeszów
2019.08.24 (godz. 14:00)
2019/08/25 do 2019/08/31
UNIA Swarzędz - VICTORIA Września
2019.08.31 (godz.11:00)
2019/09/01 do 2019/09/07
TARNOVIA Tarnowo Podgórne - VICTORIA Września
2019.09.07 (godz.16:00)
2019/09/08 do 2019/09/14
POLONIA Kępno - VICTORIA Września
2019.09.14 (godz.16:00)
2019/09/15 do 2019/09/18
VICTORIA Września - LKS Gołuchów
2019.09.18 (godz.17:00)
2019/09/19 do 2019/09/21
Pogoń Lwówek - Victoria Września
2019.09.21 (godz.13.00)
2019/09/22 do 2019/09/28
VICTORIA Września - Pogoń Nowe Skalmierzyce
2019.09.28 (godz.16:00)
2019/09/29 do 2019/10/05
Stainer Polonia 1912 Leszno - VICTORIA Września
2019.10.05 (godz.12.00)
2019/10/06 do 2019/10/12
VICTORIA Września - OTPS Winogrady Poznań
2019.10.12 (godz.15.00)
2019/10/20 do 2019/10/26
VICTORIA Września - OSTROVIA 1909 Ostrów Wielkopolski
2019.10.26 (godz.15.00)
2019/10/20 do 2019/11/02
LUBUSZANIN Trzcianka - VICTORIA Września
2019.11.02 (godz.13.00)
2019/11/03 do 2019/11/09
VICTORIA Września - KOTWICA Kórnik
2019.11.09 (godz.14.00)
2019/11/10 do 2019/11/16
Obra 1912 Kościan - VICTORIA Września
2019.11.16 (godz.13.00 )
2019/11/28 do 2020/03/14
KS Opatówek - VICTORIA Września
2020.03.14
2019/ do 2019/
KS Opatówek - VICTORIA Września
2019.11. (godz. :00)
2019/03/31 do 2019/04/06
OLIMPIA Koło - VICTORIA Września
2019.04.06(godz.15.00)
2019/04/07 do 2019/04/13
VICTORIA Września - Nielba Wągrowiec
2019.04.13 (godz.16.00)
2019/04/14 do 2019/04/20
KOTWICA Kórnik - VICTORIA Września
2019.04.20 (godz.16.00)
2019/04/28 do 2019/05/01
FARMUTIL ORKAN Śmiłowo - VICTORIA Września - OLIMPIA Koło
2019.05.01 (godz.16.00)
2019/05/02 do 2019/05/04
VICTORIA Września - POLONIA Kępno
2019.05.04(godz.16.00)
2019/05/05 do 2019/05/12
PINSEL-PETER Krobianka Krobia - VICTORIA Września
2019.05.10 (godz.18:00)
2019/05/13 do 2019/05/18
VICTORIA Września - Stainer Polonia 1912 Leszno
2019.05.18 (godz.16.00)
2019/05/19 do 2019/05/25
OSTROVIA 1909 Ostrów Wielkopolski - VICTORIA Września
2019.05.25(godz.15.00)
2019/05/26 do 2019/06/01
VICTORIA Września - TARNOVIA Tarnowo Podgórne
2019.06.01 (godz.16.00)
2019/06/16 do 2019/06/20
LUBUSZANIN Trzcianka - VICTORIA Września
2019.06.20 (godz.17.00)
2018/10/14 do 2018/10/20
VICTORIA Września - OSTROVIA 1909 Ostrów Wielkopolski
2018.10.20 (godz.15.00)
2018/10/28 do 2018/11/03
VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan
2018.11.03 (godz.14.00)
2018/11/11 do 2018/11/17
VICTORIA Września - LUBUSZANIN Trzcianka
2018.11.17 (godz.13.00)
2018/11/18 do 2018/11/24
LKS Gołuchów - VICTORIA Września
2018.11.24 (godz.13.00)
2017/09/24 do 2017/09/30
VICTORIA Września - PKS Racot
2017.09.30 (godz.)
2017/10/15 do 2017/10/21
Tur 1921 Turek - VICTORIA Września
2017.10.21 (godz.15:00)
2017/10/29 do 2017/11/04
LKS Gołuchów - VICTORIA Września
2017.11.04 (godz.14.00)
2017/11/05 do 2017/11/11
RAWIA RAWAG Rawicz - VICTORIA Września
2017.11.11 (godz.13.00)
2017/11/12 do 2017/11/18
VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan
2017.11.18 (godz.13.30)



M. Drużyna M. Pkt.
1. Pogoń Nowe Skalmierzyce 21 46
2. Victoria Września 21 46
3. Warta Międzychód 21 44
4. Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 21 42
5. LKS Gołuchów 21 41
6. KKS 1925 II Kalisz 21 37
7. Odolanovia Odolanów 21 34
8. Iskra Szydłowo 21 34
9. Tarnovia Tarnowo Podgórne 21 33
10. Obra 1912 Kościan 21 33
11. Wilki Wilczyn 21 29
12. Olimpia Koło 21 28
13. Polonia Kępno 21 27
14. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 21 26
15. Victoria Ostrzeszów 21 26
16. Lubuszanin Trzcianka 21 26
17. Polonia 1912 Leszno 21 22
18. Kotwica Kórnik 21 20
19. OTPS Winogrady Poznań 21 20
20. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 21 18
21. Warta II Poznań SA 21 17
22. GKS Dopiewo 21 4








   

Sponsorzy główni:

logo_pik.jpg logo_master_sport.jpg
solarium.jpg Magmar.jpg Gestamp.jpg Oskar.jpg

Oskar.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg cpir.jpg Dexon.jpg Gibowski.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola Czarnobia Grinbud images/sponsorzy/elstach.jpg images/sponsorzy/orzechowski.jpg Grinbud Grinbud Grinbud Solidarnosc_VW_Poznan.jpg logo-expectum_1.jpg Grinbud

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Gniatkowski.jpg

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg