Liga

Liga Wielkopolska - 4 liga , sezon 2020/21
  Ogółem Dom Wyjazd Bezp.
M. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bz. Bs. Z. R. P. Bz. Bs. Z. R. P. Bz. Bs. P. Z-R-P Br.
1. Pogoń Nowe Skalmierzyce 21 46 14 4 3 60 24 10 0 1 42 11 4 4 2 18 13
2. Victoria Września 21 46 14 4 3 55 26 7 1 3 26 17 7 3 0 29 9
3. Warta Międzychód 21 44 13 5 3 49 19 7 2 1 24 8 6 3 2 25 11
4. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 21 42 13 3 5 46 23 5 2 4 19 12 8 1 1 27 11
5. LKS Gołuchów 21 41 13 2 6 42 16 6 2 3 18 7 7 0 3 24 9
6. KKS 1925 II Kalisz 21 37 11 4 6 38 38 7 3 1 21 15 4 1 5 17 23
7. Odolanovia Odolanów 21 34 10 4 7 45 30 6 2 2 26 11 4 2 5 19 19 1 0-1-0 0-0
8. GKS Iskra Szydłowo 21 34 10 4 7 31 27 8 2 1 23 12 2 2 6 8 15 1 0-1-0 0-0
9. GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 21 33 10 3 8 45 35 5 2 3 22 16 5 1 5 23 19 3 1-0-0 2-1
10. Obra 1912 Kościan 21 33 10 3 8 40 41 6 2 3 21 15 4 1 5 19 26 0 0-0-1 1-2
11. Wilki Wilczyn 21 29 9 2 10 42 41 7 0 3 24 14 2 2 7 18 27
12. Olimpia Koło 21 28 9 1 11 33 44 4 0 6 13 16 5 1 5 20 28
13. Polonia 1908 Marcinki Kępno 21 27 7 6 8 28 38 4 3 3 17 14 3 3 5 11 24
14. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 21 26 6 8 7 33 28 4 5 2 18 11 2 3 5 15 17 6 2-0-0 5-0
15. Victoria Ostrzeszów 21 26 8 2 11 34 39 4 1 6 16 18 4 1 5 18 21 3 1-0-1 4-5
16. Lubuszanin Trzcianka 21 26 8 2 11 43 57 5 1 4 29 28 3 1 7 14 29 0 0-0-2 3-7
17. Polonia 1912 Leszno 21 22 6 4 11 31 54 4 1 5 15 26 2 3 6 16 28
18. Kotwica Kórnik 21 20 6 2 13 29 40 2 1 7 13 21 4 1 6 16 19 3 1-0-0 4-2
19. OTPS Winogrady Poznań 21 20 5 5 11 32 52 3 2 6 20 26 2 3 5 12 26 0 0-0-1 2-4
20. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 21 18 5 3 13 24 53 3 1 6 16 27 2 2 7 8 26
21. Warta II Poznań SA 21 17 4 5 12 33 48 4 4 3 25 23 0 1 9 8 25
22. GKS Dopiewo 21 4 0 4 17 11 51 0 3 7 8 20 0 1 10 3 31
 Mistrz wielkopolskiej IV ligi uzyska awans do III ligi.
 W sezonie 2020/21 z wielkopolskiej IV ligi spadną cztery ostatnie drużyny w tabeli. Liczba ta może się zwiększyć w związku z ewentualnymi spadkami z III ligi.
 Najniżej sklasyfikowany zespół, który nie zostanie objęty bezpośrednim spadkiem, rozegra dwustopniowe baraże o jedno miejsce w IV lidze z trzema drużynami z drugich miejsc w V lidze.
 Po rundzie jesiennej sezonu 2020/21 osiem najwyżej sklasyfikowanych drużyn utworzy grupę mistrzowską, pozostałe zespoły grupą spadkową.
Czołówka strzelców-
24 - Kacprzak Wiktor (Wilki Wilczyn),
19 - Benuszak Krystian (LKS Gołuchów),
18 - Jankowski Mikołaj (Victoria Września),
16 - Stawiński Maciej (Victoria Ostrzeszów),
12 - Drame Jędrzej (Warta Międzychód), Kaczmarek Daniel (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Kłobusek Jakub (Odolanovia Odolanów), Michalski Jakub (Centra 1946 Ostrów Wlkp.),
11 - Giełda Jakub (Warta Międzychód), Marcinkowski Tomasz (Obra 1912 Kościan), Sobieraj Krystian (Olimpia Koło), Wicher Paweł (Lubuszanin Trzcianka),
10 - Maigari Mansur (Obra 1912 Kościan), Panowicz Mikołaj (Victoria Września), (Kotwica Kórnik), Strączkowski Szymon (Centra 1946 Ostrów Wlkp.),
9 - Bordych Patryk (Kotwica Kórnik), Bzdęga Wojciech (Polonia 1912 Leszno), Majewski Adam (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Masełkowski Marcin (Pinsel-Peter Krobianka Krobia), Urbański Marcin (Lubuszanin Trzcianka),
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
1 kolejka - 01.08.2020
16:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Lubuszanin Trzcianka 3-0 
Krystian Mokrzycki (15 głową), Maciej Mikulski (62), Damian Izydorski (68),
14:00 GKS Iskra Szydłowo - Polonia 1908 Marcinki Kępno 0-0 
12:00 OTPS Winogrady Poznań - Kotwica Kórnik 2-4 
Jakub Nowacki (29 karny), Adrian Niemczyk (60 wolny), -- Dawid Urbanek (45), Dawid Urbanek (80), Patryk Bordych (85 karny), Oskar Baraniak (90),
17:00 Obra 1912 Kościan - Odolanovia Odolanów 1-2 
Szymon Słoma (33), -- Jakub Bąk I (8), Jakub Kłobusek (39),
15:00 LKS Gołuchów - Warta Międzychód 0-0 
18:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. - GKS Dopiewo 2-0 
Jakub Michalski (9), Patryk Cierniewski (82),
16:00 Warta II Poznań SA - Olimpia Koło 0-5 
-- Aleks Sieradzki (30), Krystian Sobieraj (35), Aleks Sieradzki (40), Mikołaj Makarowicz (60), Patryk Olczyk (88),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Wilki Wilczyn 2-0 
Tomasz Kaczmarek (28), Mateusz Nogaj (29),
16:00 Victoria Ostrzeszów - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1-2 
Kornel Skorzybót (43), -- Marcin Masełkowski (1), Joachim Knapp (65),
16:00 Victoria Września - Polonia 1912 Leszno 5-3 
Mikołaj Panowicz (5), Mikołaj Jankowski (7 karny), Hubert Oczkowski (34), Mateusz Majewski I (37), Mikołaj Jankowski (47), -- Łukasz Bugzel (54), Jakub Harendarz (59), Damian Nowak (62 głową),
1 kolejka - 02.08.2020
11:00 KKS 1925 II Kalisz - GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 
Nikodem Zawistowski (23), Mateusz Majewski (58), Filip Szewczyk (79), -- Bartłomiej Graczyk (57),
2 kolejka - 08.08.2020
16:00 Olimpia Koło - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1-0 
Patryk Olczyk (12),
11:00 Polonia 1908 Marcinki Kępno - Polonia 1912 Leszno 0-1 
-- Michał Płocharczyk (21),
17:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Victoria Września 2-3 
Marcin Masełkowski (73), Rafał Sarbinowski (87 karny), -- Filip Brzostowski (45), Mikołaj Panowicz (63), Maciej Szczublewski (83),
17:00 Wilki Wilczyn - Victoria Ostrzeszów 1-0 
Wiktor Kacprzak (51),
16:00 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 
Maurycy Niemczyk (40), -- Mateusz Nogaj (14),
12:00 Lubuszanin Trzcianka - KKS 1925 II Kalisz 5-3 
W 91 minucie Paweł Iwanicki (Lubuszanin Trzcianka) nie trafił rzutu karnego!
Paweł Wicher (4), Mikołaj Łuczak (5), Paweł Wicher (12), Paweł Wicher (35), Paweł Iwanicki (60), -- Adam Zadka (21), Mateusz Kościelak (23), Adam Zadka (26),
17:00 GKS Dopiewo - Warta II Poznań SA 0-0 
15:00 Warta Międzychód - Centra 1946 Ostrów Wlkp. 3-1 
Jakub Giełda (44), Paweł Jankowski (62), Jakub Giełda (71), -- Nikodem Grząka (38),
12:00 Odolanovia Odolanów - LKS Gołuchów 0-2 
-- Krystian Benuszak (6 karny), Krystian Benuszak (29 karny),
16:00 Kotwica Kórnik - Obra 1912 Kościan 2-3 
Patryk Bordych (26 karny), Dawid Urbanek (31), -- Szymon Słoma (55), Tomasz Marcinkowski (62), Mariusz Józefiak (67 karny),
14:00 GKS Iskra Szydłowo - OTPS Winogrady Poznań 3-1 
Jędrzej Wiśniewski (15), Łukasz Skwarek (42), Michał Wawszczak (93), -- Kamil Lulka (76),
3 kolejka - 12.08.2020
18:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Odolanovia Odolanów 3-1 
Szymon Strączkowski (52), Szymon Kucharski (85), Szymon Strączkowski (92), -- Jakub Kłobusek (12),
3 kolejka - 15.08.2020
16:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - GKS Dopiewo 1-1 
Maciej Mikulski (62), -- Adam Napieralski (80),
12:00 OTPS Winogrady Poznań - Polonia 1908 Marcinki Kępno 1-2 
Michał Trenkler (48), -- Borys Wawrzyniak (17), Remigiusz Hojka (71 wolny),
17:00 Obra 1912 Kościan - GKS Iskra Szydłowo 0-0 
12:00 LKS Gołuchów - Kotwica Kórnik 1-2 
Konrad Chojnacki (56 głową), -- Patryk Bordych (30), Dawid Urbanek (62),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Lubuszanin Trzcianka 7-1 
Mateusz Nogaj (6), Piotr Józefiak (9 karny), Dawid Rączka (11), Daniel Kaczmarek (54), Wiktor Matysiak (61), Dawid Kuczyński (62), Adrian Radojewski (94), -- Szymon Turek (20),
16:00 Victoria Ostrzeszów - GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 
Remigiusz Pastucha (1), Kacper Lepka (73), -- Błażej Telichowski (47),
16:00 Victoria Września - Wilki Wilczyn 1-0 
Mikołaj Jankowski (68),
15:00 Polonia 1912 Leszno - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2-0 
Tomasz Wiśniewski (15 karny), Michał Płocharczyk (39),
3 kolejka - 16.08.2020
16:00 Warta II Poznań SA - Warta Międzychód 0-3 
wo. - na boisku 1:2
Filip Wędzikowski (84), -- Dominik Kowalik (43), Jakub Giełda (60),
11:00 KKS 1925 II Kalisz - Olimpia Koło 3-0 
Filip Szewczyk (48), Paweł Łydkowski (62 karny), Mateusz Majewski (69 głową),
4 kolejka - 19.08.2020
18:00 Warta Międzychód - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2-0 
Marcin Czarnecki (5), Krzysztof Kulczak (73),
17:00 Lubuszanin Trzcianka - Victoria Ostrzeszów 3-4 
Ilya Yurchenko (65 głową), Mikołaj Turek (91), Marcin Urbański (93), -- Robert Skrobacz (24), Robert Skrobacz (43), Przemysław Dubiel (60), Robert Skrobacz (75),
17:00 Wilki Wilczyn - Polonia 1912 Leszno 4-1 
Wiktor Kacprzak (32), Michał Zajączkowski (82), Wiktor Kacprzak (86), Wiktor Kacprzak (91), -- Jakub Harendarz (83),
18:00 Kotwica Kórnik - Centra 1946 Ostrów Wlkp. 1-3 
Dawid Urbanek (19), -- Michał Kucharski III (5), Szymon Strączkowski (10), Szymon Strączkowski (38),
17:00 Polonia 1908 Marcinki Kępno - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2-0 
Remigiusz Hojka (38), Bernard Ndukong (67),
18:00 OTPS Winogrady Poznań - Obra 1912 Kościan 1-2 
Kamil Lulka (32), -- Filip Tylczyński (5), Mansur Maigari (17),
18:00 Odolanovia Odolanów - Warta II Poznań SA 2-0 
Karol Krystek (5), Piotr Skrzypczak (39),
18:00 GKS Dopiewo - KKS 1925 II Kalisz 2-3 
Radosław Jasiński (66 głową), Adam Napieralski (88 głową), -- Jakub Chojnowski (39 wolny), Mikołaj Zawistowski (79), Mikołaj Zawistowski (90 głową),
18:00 Olimpia Koło - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 
Krystian Sobieraj (29), -- Daniel Armatys (17), Piotr Józefiak (33 karny),
18:00 GKS Iskra Szydłowo - LKS Gołuchów 1-0 
Jędrzej Wiśniewski (80),
18:00 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - Victoria Września 0-3 
-- Filip Brzostowski (20), Mikołaj Jankowski (62), Mikołaj Jankowski (70),
5 kolejka - 22.08.2020
16:00 Warta II Poznań SA - Kotwica Kórnik 0-0 
17:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - GKS Dopiewo 4-0 
Adam Majewski (30), Piotr Józefiak (43), Adam Majewski (53), Kacper Pinkowski (81),
16:00 Victoria Września - Lubuszanin Trzcianka 5-0 
Mikołaj Jankowski (12), Jakub Groszkowski (17), Mikołaj Panowicz (23), Mikołaj Jankowski (32), Mikołaj Panowicz (40),
17:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Wilki Wilczyn 3-2 
Marcin Masełkowski (43), Przemysław Kaczmarek (65), Marcin Masełkowski (82), -- Adrian Górecki (28), Wiktor Kacprzak (55),
15:00 Polonia 1912 Leszno - GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-5 
Wojciech Bzdęga (28), -- Jakub Wilk (38), Zbigniew Zakrzewski (45), Maciej Frankowski (66), Maciej Frankowski (83), Błażej Telichowski (86),
12:00 Victoria Ostrzeszów - Olimpia Koło 2-0 
Maciej Stawiński (64 karny), Mikołaj Obsadny (85),
12:00 LKS Gołuchów - OTPS Winogrady Poznań 4-0 
Dawid Guźniczak (34 głową), Konrad Chojnacki (52), Krystian Benuszak (85), Szymon Młynarczyk (92),
5 kolejka - 23.08.2020
17:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Odolanovia Odolanów 1-1 
Mateusz Sobczak (20), -- Jakub Kłobusek (12),
16:00 Obra 1912 Kościan - Polonia 1908 Marcinki Kępno 3-0 
Dawid Ratajczak (10), Mariusz Józefiak (30), Tomasz Marcinkowski (60),
14:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. - GKS Iskra Szydłowo 1-2 
Jakub Michalski (45), -- Michał Wawszczak (65), Michał Wawszczak (69),
11:00 KKS 1925 II Kalisz - Warta Międzychód 1-1 
Filip Szewczyk (48), -- Krzysztof Schoen (79),
6 kolejka - 29.08.2020
16:00 Kotwica Kórnik - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 3-2 
Michał Stańczyk I (56), Witold Walkowiak (76), Dawid Urbanek (93), -- Michał Giecz (1), Safian Skupiński (95),
15:00 Obra 1912 Kościan - LKS Gołuchów 0-2 
-- Krystian Benuszak (26), Krystian Benuszak (65),
12:00 OTPS Winogrady Poznań - Centra 1946 Ostrów Wlkp. 1-3 
Kamil Lulka (8), -- Patryk Cierniewski (7), Szymon Kucharski (51), Jakub Michalski (72),
16:00 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 6-0 
Maurycy Niemczyk (4), Błażej Telichowski (8), Błażej Telichowski (29), Maksymilian Wentland (61), Maurycy Niemczyk (74), Kamil Wamberski (79),
16:00 Polonia 1908 Marcinki Kępno - Wilki Wilczyn 2-2 
Bernard Ndukong (15), Amadeusz Rachel (88), -- Bartosz Domaniecki (48), Wiktor Kacprzak (74),
17:00 Lubuszanin Trzcianka - Polonia 1912 Leszno 2-4 
Paweł Iwanicki (63), Paweł Iwanicki (92), -- Damian Nowak (2), Adam Piwoński (13), Jakub Harendarz (32), Wojciech Bzdęga (49),
16:00 Olimpia Koło - Victoria Września 1-2 
Mikołaj Makarowicz (53), -- Hubert Oczkowski (54), Mikołaj Jankowski (83),
17:00 GKS Dopiewo - Victoria Ostrzeszów 0-2 
-- Maciej Stawiński (60 karny), Robert Skrobacz (90),
14:00 GKS Iskra Szydłowo - Warta II Poznań SA 3-1 
Łukasz Kłączyński (1), Michał Wawszczak (20), Adrian Mikołajczak (85), -- Kajetan Szmyt (65),
16:00 Odolanovia Odolanów - KKS 1925 II Kalisz 5-1 
Jakub Kłobusek (10), Jakub Kłobusek (19), Kacper Hoffgunst (65), Sebastian Bąk (75), Marek Kamiński (85), -- Mateusz Regling (92),
11:00 Warta Międzychód - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-3 
-- Dawid Kuczyński (19), Daniel Kaczmarek (41), Daniel Kaczmarek (70 karny),
7 kolejka - 05.09.2020
16:00 Victoria Września - GKS Dopiewo 2-0 
Dawid Szymański II (60), Jakub Groszkowski (90),
16:00 Wilki Wilczyn - GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-6 
Adrian Górecki (21), Wiktor Kacprzak (66), Wiktor Kacprzak (85), -- Zbigniew Zakrzewski (47), Zbigniew Zakrzewski (59), Zbigniew Zakrzewski (63), Thomas Skiba (79), Maurycy Niemczyk (83), Jakub Glinka (88),
16:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Lubuszanin Trzcianka 0-2 
-- Paweł Wicher (74), Marcin Urbański (85),
12:00 LKS Gołuchów - Polonia 1908 Marcinki Kępno 3-0 
Dominik Domagalski (5), Dawid Guźniczak (60), Jakub Szymkowiak (71),
15:00 Polonia 1912 Leszno - Olimpia Koło 2-3 
Damian Nowak (3), Adam Piwoński (79 wolny), -- Mikołaj Czajka (59 głową), Patryk Olczyk (64), Robert Jędras (88),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Odolanovia Odolanów 3-1 
Tomasz Kaczmarek (56), Daniel Kaczmarek (67), Dawid Rączka (82), -- Daniel Bąk (44 karny),
12:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan 2-0 
Jakub Michalski (6), Miłosz Nowicki (71),
14:00 Victoria Ostrzeszów - Warta Międzychód 2-3 
Maciej Stawiński (37), Remigiusz Pastucha (85), -- Jędrzej Drame (34), Jędrzej Drame (48), Dominik Kowalik (61),
7 kolejka - 06.09.2020
16:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - GKS Iskra Szydłowo 0-2 
-- Adrian Mikołajczak (7 głową), Michał Wawszczak (65),
11:00 KKS 1925 II Kalisz - Kotwica Kórnik 2-0 
Sebastian Kaczyński (54), Sebastian Kaczyński (84 karny),
16:00 Warta II Poznań SA - OTPS Winogrady Poznań 7-0 
Mateusz Szczepaniak (12), Kajetan Szmyt (30), Mateusz Szczepaniak (43), Maksymilian Lisowski (55), Mikołaj Stangel (63), Filip Małek (70), Dominik Konopacki (81),
8 kolejka - 12.09.2020
11:00 OTPS Winogrady Poznań - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2-2 
Kamil Lulka (14), Adam Gajda (16), -- Łukasz Wiącek (35 karny), Patryk Kaczmarek (95),
16:00 Odolanovia Odolanów - Victoria Ostrzeszów 5-0 
Daniel Bąk (17 karny), Jakub Kłobusek (55), Jakub Kłobusek (60), Karol Krystek (77), Karol Krystek (94),
16:00 Kotwica Kórnik - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-2 
Patryk Bordych (30), Patryk Bordych (42), Dawid Urbanek (94), -- Dawid Kuczyński (40), Adam Majewski (75),
15:00 GKS Iskra Szydłowo - KKS 1925 II Kalisz 3-0 
Michał Pakuła (24), Wojciech Szwedek (43), Kacper Antczak (50),
16:00 Obra 1912 Kościan - Warta II Poznań SA 3-1 
Tomasz Marcinkowski (58), Tomasz Marcinkowski (82), Mariusz Józefiak (84), -- Mateusz Szczepaniak (56),
16:00 Lubuszanin Trzcianka - Wilki Wilczyn 5-3 
Mikołaj Łuczak (28), Marcin Urbański (55 karny), Paweł Wicher (60), Breno Fagundes (73), Marcin Urbański (76), -- Adrian Górecki (71), Krystian Robak (82), Wiktor Kacprzak (87),
12:00 LKS Gołuchów - Centra 1946 Ostrów Wlkp. 0-2 
-- Patryk Cierniewski (44), Jakub Michalski (89 karny),
17:00 Polonia 1908 Marcinki Kępno - GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-0 
Bernard Ndukong (50),
15:00 Warta Międzychód - Victoria Września 1-1 
Kacper Sworacki (13), -- Mikołaj Jankowski (45 karny),
16:00 Olimpia Koło - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3-0 
Krystian Sobieraj (11 karny), Patryk Olczyk (31), Krystian Sobieraj (34),
16:00 GKS Dopiewo - Polonia 1912 Leszno 0-0 
9 kolejka - 19.09.2020
16:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan 0-0 
15:00 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - Lubuszanin Trzcianka 3-2 
Kamil Wamberski (12), Błażej Telichowski (20), Marcin Mazurek (27), -- Marcin Urbański (74), Mikołaj Łuczak (81),
16:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - GKS Dopiewo 1-0 
Miłosz Urbański (33),
17:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Polonia 1908 Marcinki Kępno 0-0 
12:00 Victoria Ostrzeszów - Kotwica Kórnik 2-1 
Maciej Stawiński (3 karny), Maciej Stawiński (29), -- Dawid Urbanek (70),
16:00 Victoria Września - Odolanovia Odolanów 3-2 
Mikołaj Jankowski (10), Jakub Groszkowski (37), Dawid Szymański II (61), -- Karol Krystek (14 wolny), Piotr Skrzypczak (73),
11:00 Wilki Wilczyn - Olimpia Koło 1-2 
Wiktor Kacprzak (64), -- Jakub Dębowski (75), Kamil Kwiatkowski (80 samobójcza),
15:00 Polonia 1912 Leszno - Warta Międzychód 1-4 
Jędrzej Jarożek (55), -- Jędrzej Drame (52), Jędrzej Drame (56), Patryk Smolarek (58), Krzysztof Kulczak (74),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - GKS Iskra Szydłowo 2-1 
Dawid Kuczyński (43), Mateusz Nogaj (88), -- Michał Fertikowski (63),
16:00 KKS 1925 II Kalisz - OTPS Winogrady Poznań 2-1 
Adam Zadka (52), Jakub Zachara (73), -- Michał Trenkler (53),
9 kolejka - 20.09.2020
12:00 Warta II Poznań SA - LKS Gołuchów 2-1 
Mikołaj Libera (71), Filip Wędzikowski (92), -- Konrad Chojnacki (7),
10 kolejka - 26.09.2020
15:00 LKS Gołuchów - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1-0 
Krystian Benuszak (63),
16:00 GKS Dopiewo - Wilki Wilczyn 1-4 
Michał Ignaczak (55), -- Wiktor Kacprzak (21), Wiktor Kacprzak (62), Wiktor Kacprzak (85), Adrian Górecki (87),
16:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Warta II Poznań SA 3-0 
wo. - na boisku 0:4 - w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
-- Kajetan Szmyt (20), Gracjan Jaroch (44), Gracjan Jaroch (88),
16:00 Olimpia Koło - GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 
-- Marcin Mazurek (45),
16:00 Kotwica Kórnik - Victoria Września 0-2 
-- Mikołaj Panowicz (4), Mikołaj Jankowski (80),
16:00 Polonia 1908 Marcinki Kępno - Lubuszanin Trzcianka 0-0 
16:00 Obra 1912 Kościan - KKS 1925 II Kalisz 0-5 
-- Sebastian Kaczyński (33 karny), Kamil Sabiłło (42), Daniel Kamiński (45), Sebastian Kaczyński (75), Paweł Łydkowski (90),
12:00 OTPS Winogrady Poznań - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-3 
Adrian Niemczyk (14), -- Daniel Kaczmarek (50), Przemysław Balcerzak (84), Daniel Kaczmarek (91),
14:00 GKS Iskra Szydłowo - Victoria Ostrzeszów 0-4 
-- Maciej Stawiński (12), Maciej Stawiński (28), Robert Skrobacz (57), Robert Skrobacz (85),
15:00 Warta Międzychód - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3-1 
Jędrzej Drame (2), Jędrzej Drame (21), Dominik Kowalik (63), -- Jakub Chwaliszewski (69),
10 kolejka - 27.09.2020
14:00 Odolanovia Odolanów - Polonia 1912 Leszno 1-1 
Karol Krystek (62), -- Łukasz Bugzel (73),
11 kolejka - 03.10.2020
15:00 Polonia 1912 Leszno - Kotwica Kórnik 1-0 
Wojciech Bzdęga (71),
15:00 Lubuszanin Trzcianka - Olimpia Koło 3-4 
Paweł Wicher (10 głową), Paweł Wicher (43), Paweł Iwanicki (73), -- Mikołaj Czajka (11), Patryk Olczyk (64), Krystian Sobieraj (71), Krystian Sobieraj (81),
16:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Odolanovia Odolanów 1-5 
Bartosz Knuła (39), -- Piotr Skrzypczak (15), Daniel Bąk (35 karny), Patryk Sikora (44), Patryk Sikora (70), Piotr Skrzypczak (82),
16:00 Victoria Września - GKS Iskra Szydłowo 1-0 
Filip Brzostowski (21),
15:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Obra 1912 Kościan 8-1 
Daniel Kaczmarek (19), Dawid Kuczyński (30), Kacper Majerz (31), Krystian Szczepaniak (56), Przemysław Balcerzak (68), Przemysław Balcerzak (73), Dawid Kuczyński (78), Dawid Kuczyński (93), -- Tomasz Kaczmarek (14 samobójcza),
15:00 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - GKS Dopiewo 2-0 
Maciej Frankowski (38), Błażej Telichowski (67),
14:00 Wilki Wilczyn - Warta Międzychód 2-1 
Krystian Robak (31 karny), Wiktor Kacprzak (94), -- Jakub Giełda (57),
12:00 Victoria Ostrzeszów - OTPS Winogrady Poznań 1-1 
Michał Mazurek (76), -- Adam Gajda (87 karny),
12:00 Warta II Poznań SA - Polonia 1908 Marcinki Kępno 5-2 
Filip Małek (4), Dominik Konopacki (27), Filip Wędzikowski (45), Filip Wędzikowski (67), Jakub Poterski (88), -- Łukasz Walczak (71), Mateusz Gola (79),
11 kolejka - 04.10.2020
15:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Centra 1946 Ostrów Wlkp. 1-1 
Łukasz Wiącek (80 głową), -- Jakub Michalski (31 karny),
11:00 KKS 1925 II Kalisz - LKS Gołuchów 3-1 
Sebastian Kaczyński (55 wolny), Sebastian Kaczyński (81), Michał Grzesiek (89 samobójcza), -- Patryk Kieliba (51),
12 kolejka - 09.10.2020
19:00 Obra 1912 Kościan - Victoria Ostrzeszów 1-1 
Piotr Sznabel (49), -- Remigiusz Pastucha (75),
12 kolejka - 10.10.2020
15:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. - KKS 1925 II Kalisz 1-2 
Szymon Kucharski (78), -- Jakub Pawlik (55), Andrzej Kaszuba (92),
12:00 OTPS Winogrady Poznań - Victoria Września 2-2 
Adam Gajda (2 karny), Hubert Babicz (60), -- Mikołaj Jankowski (50 karny), Dawid Szymański II (75),
12:00 LKS Gołuchów - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 
Dawid Guźniczak (89 głową),
15:00 GKS Dopiewo - Lubuszanin Trzcianka 1-2 
Adam Napieralski (92), -- Ilya Yurchenko (75), Marcin Urbański (81),
15:00 Polonia 1908 Marcinki Kępno - Olimpia Koło 2-2 
Bernard Ndukong (25), Bernard Ndukong (66), -- Aleks Sieradzki (42), Krystian Sobieraj (84 karny),
12:00 Warta Międzychód - GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 
Krzysztof Kulczak (64), -- Marcin Mazurek (60),
15:00 Odolanovia Odolanów - Wilki Wilczyn 2-3 
Karol Krystek (50), Jakub Kłobusek (74), -- Wiktor Kacprzak (22), Wiktor Mochalski (45), Wiktor Kacprzak (56),
16:00 Kotwica Kórnik - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1-2 
Tymoteusz Gabski (26), -- Joachim Knapp (10), Jakub Chwaliszewski (12),
14:00 GKS Iskra Szydłowo - Polonia 1912 Leszno 3-1 
Łukasz Skwarek (25), Jędrzej Wiśniewski (55), Michał Wawszczak (82), -- Wojciech Bzdęga (63),
12 kolejka - 18.11.2020
19:00 Warta II Poznań SA - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2-2 
Mikołaj Narożny (7), Maksymilian Lisowski (26 karny), -- Safian Skupiński (31), Mateusz Sobczak (53 wolny),
13 kolejka - 17.10.2020
15:30 Olimpia Koło - GKS Dopiewo 1-0 
Aleks Sieradzki (67),
15:30 Victoria Ostrzeszów - LKS Gołuchów 0-2 
-- Krystian Benuszak (59), Krystian Benuszak (86),
12:00 Wilki Wilczyn - Kotwica Kórnik 3-0 
Wiktor Kacprzak (4), Wiktor Kacprzak (37), Wiktor Mochalski (50),
15:00 Victoria Września - Obra 1912 Kościan 5-4 
Mikołaj Jankowski (21 karny), Jakub Groszkowski (22), Mikołaj Jankowski (33), Mikołaj Jankowski (41 karny), Patryk Krzyżanowski (46), -- Tomasz Marcinkowski (43 wolny), Adrian Chopcia (57 samobójcza), Mansur Maigari (58), Szymon Słoma (61),
15:00 Polonia 1912 Leszno - OTPS Winogrady Poznań 2-3 
Wojciech Bzdęga (45), Michał Płocharczyk (61), -- Hubert Babicz (30), Mateusz Forszpaniak (42), Adam Gajda (78),
15:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Centra 1946 Ostrów Wlkp. 2-4 
Daniel Kaczmarek (37 wolny), Dawid Rączka (64), -- Jakub Józefiak (10), Dawid Piróg (51 karny), Szymon Strączkowski (82), Jakub Michalski (92),
15:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - GKS Iskra Szydłowo 4-1 
Fryderyk Kokot (36), Marcin Masełkowski (43), Miłosz Urbański (45 karny), Mateusz Górkowski (92), -- Jędrzej Wiśniewski (35),
12:00 Lubuszanin Trzcianka - Warta Międzychód 3-2 
Paweł Iwanicki (10), Mikołaj Turek (45), Mateusz Kosidło (86), -- Jakub Giełda (82 karny), Jędrzej Drame (92),
14:00 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - Odolanovia Odolanów 2-3 
Bartłomiej Graczyk (38), -- Jakub Kłobusek (51), Jakub Kłobusek (77), Mikołaj Marciniak (87),
13 kolejka - 18.10.2020
11:00 KKS 1925 II Kalisz - Warta II Poznań SA 3-2 
Daniel Kamiński (9), Filip Szewczyk (44), Tomasz Hołota (95), -- Maksymilian Lisowski (2), Mikołaj Stangel (82),
13 kolejka - 12.12.2020
16:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Polonia 1908 Marcinki Kępno 3-4 
Tomasz Kowalski (49), Damian Błaszczyk (78), Mateusz Rachwalski (93), -- Łukasz Walczak (13), Jakub Górecki (44), Łukasz Walczak (62 karny), Łukasz Walczak (69 głową),
14 kolejka - 24.10.2020
15:00 Obra 1912 Kościan - Polonia 1912 Leszno 4-2
Tomasz Marcinkowski (24), Mansur Maigari (33), Mansur Maigari (68), Tomasz Marcinkowski (80), -- Wojciech Bzdęga (25), Oskar Wulke (92),
15:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - KKS 1925 II Kalisz 3-0 
Safian Skupiński (36), Tomasz Kowalski (71 karny), Maciej Mikulski (87),
12:00 LKS Gołuchów - Victoria Września 1-1 
Krystian Benuszak (10), -- Mikołaj Panowicz (69 wolny),
15:30 Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Victoria Ostrzeszów 1-4 
Patryk Cierniewski (18), -- Maciej Stawiński (34 karny), Maciej Stawiński (43), Maciej Stawiński (52), Maciej Stawiński (89),
14:00 Kotwica Kórnik - GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-3 
Patryk Bordych (41), -- Maurycy Niemczyk (14 karny), Marcin Mazurek (50), Zbigniew Zakrzewski (65),
12:00 Warta Międzychód - Olimpia Koło 7-0 
Jędrzej Drame (3), Paweł Jankowski (53), Krzysztof Kulczak (57), Kacper Sworacki (66), Michał Kępski (68), Krzysztof Schoen (70), Michał Kępski (75),
12:00 OTPS Winogrady Poznań - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3-1 
Hubert Babicz (25), Kamil Lulka (51), Kamil Ławniczak (65), -- Marcin Masełkowski (60),
14:00 GKS Iskra Szydłowo - Wilki Wilczyn 4-1 
Wiktor Mochalski (10 samobójcza), Jędrzej Wiśniewski (57), Jędrzej Wiśniewski (65), Michał Wawszczak (74), -- Marcin Balalja (67),
14 kolejka - 25.10.2020
14:00 Warta II Poznań SA - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-2 
Mikołaj Narożny (10), Szymon Soiński (75), -- Daniel Armatys (28), Dawid Rączka (80),
14 kolejka - 18.11.2020
19:00 Odolanovia Odolanów - Lubuszanin Trzcianka 4-2 
Mikołaj Marciniak (12), Mikołaj Marciniak (23), Jakub Bąk I (59), Szymon Celmer (88), -- Marcin Urbański (17), Marcin Urbański (32),
14 kolejka - 09.12.2020
18:00 Polonia 1908 Marcinki Kępno - GKS Dopiewo 8-0 
Borys Wawrzyniak (3), Łukasz Walczak (14), Jakub Pelc (30), Borys Wawrzyniak (33), Borys Wawrzyniak (43), Łukasz Walczak (58 głową), Dawid Rachel (60), Borys Wawrzyniak (65),
15 kolejka - 31.10.2020
14:00 Wilki Wilczyn - OTPS Winogrady Poznań 4-1 
Wiktor Kacprzak (45), Marcin Balalja (72), Krystian Robak (74), Łukasz Przebieracz (90), -- Kamil Lulka (35),
14:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2-1 
Daniel Armatys (4 wolny), Adam Majewski (63 głową), -- Jakub Szaniec (22),
12:00 Lubuszanin Trzcianka - Kotwica Kórnik 3-2 
Paweł Wicher (14), Krzysztof Żybura (28), Paweł Iwanicki (48 wolny), -- Błażej Wieśko (36), Bartosz Zgarda (61),
14:00 Victoria Ostrzeszów - Warta II Poznań SA 4-2 
Robert Skrobacz (4), Michał Mazurek (49), Robert Skrobacz (60), Kacper Lepka (76), -- Mateusz Sołtysiak (14), Jakub Poterski (62),
14:00 Polonia 1912 Leszno - LKS Gołuchów 1-8 
Wojciech Bzdęga (65), -- Krystian Benuszak (4), Jakub Szymkowiak (16), Krystian Benuszak (20), Marcin Wandzel (55), Krystian Benuszak (60), Krystian Benuszak (78), Krystian Benuszak (81), Szymon Młynarczyk (84),
14:00 Victoria Września - Centra 1946 Ostrów Wlkp. 0-2 
-- Patryk Cierniewski (55), Patryk Cierniewski (69),
14:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Obra 1912 Kościan 1-4 
Miłosz Urbański (53), -- Mansur Maigari (8), Szymon Słoma (17), Tomasz Marcinkowski (25), Tomasz Marcinkowski (80),
14:00 Olimpia Koło - Odolanovia Odolanów 1-4 
Krystian Sobieraj (83 karny), -- Jakub Kłobusek (7), Piotr Skrzypczak (34), Jakub Kłobusek (36), Mariusz Poślednik (65),
15 kolejka - 18.11.2020
17:30 GKS Dopiewo - Warta Międzychód 1-1 
Mikołaj Łochyński (5), -- Jakub Giełda (85 karny),
17:30 KKS 1925 II Kalisz - Polonia 1908 Marcinki Kępno 3-0 
wo. - goście zrezygnowali z gry
15 kolejka - 12.12.2020
12:00 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - GKS Iskra Szydłowo 3-0 
Maciej Frankowski (16), Maciej Frankowski (66), Maurycy Niemczyk (88),
16 kolejka - 07.11.2020
14:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Victoria Ostrzeszów 2-0 
Jakub Szaniec (16), Łukasz Wiącek (32 karny),
14:00 Odolanovia Odolanów - GKS Dopiewo 3-0 
Jakub Królik (9 samobójcza), Mariusz Poślednik (52), Szymon Celmer (91),
14:00 Polonia 1908 Marcinki Kępno - Warta Międzychód 0-5 
-- Jędrzej Drame (40), Jędrzej Drame (44), Jakub Giełda (72), Dawid Wyrwa (77), Jakub Giełda (87),
12:00 GKS Iskra Szydłowo - Lubuszanin Trzcianka 4-3 
Michał Wawszczak (45 głową), Adrian Mikołajczak (52), Adrian Mikołajczak (72), Michał Wawszczak (73), -- Breno Fagundes (28), Breno Fagundes (77), Breno Fagundes (93),
14:00 Obra 1912 Kościan - Wilki Wilczyn 3-1 
Kacper Borowiak (2), Mansur Maigari (9), Kacper Borowiak (29), -- Kamil Kwiatkowski (27),
13:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Polonia 1912 Leszno 4-0 
Szymon Strączkowski (27), Jakub Michalski (70), Szymon Strączkowski (75), Patryk Cierniewski (80),
12:00 Warta II Poznań SA - Victoria Września 1-4 
Maksymilian Lisowski (84), -- Adam Wojciechowski I (43 samobójcza), Mateusz Majewski I (48), Filip Brzostowski (63), Mikołaj Panowicz (87 głową),
16 kolejka - 08.11.2020
11:00 KKS 1925 II Kalisz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 
Jakub Zachara (13), -- Daniel Kaczmarek (51 karny),
16 kolejka - 25.11.2020
19:00 OTPS Winogrady Poznań - GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-2 
Piotr Paukszteło (14), Piotr Gułajski (25), Karol Kolczyński (51), -- Mateusz Malczyk (29), Mateusz Przybyszewski (92),
16 kolejka - 02.12.2020
17:15 Kotwica Kórnik - Olimpia Koło 0-1 
-- Patryk Olczyk (92),
17:00 LKS Gołuchów - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3-0 
Konrad Chojnacki (56), Krystian Benuszak (65), Michał Marciszak (85 głową),
17 kolejka - 14.11.2020
14:00 Victoria Ostrzeszów - KKS 1925 II Kalisz 1-2 
Maciej Stawiński (68 karny), -- Filip Szewczyk (8), Adam Zadka (60),
14:00 GKS Dopiewo - Kotwica Kórnik 1-2 
Bartosz Simiński (9), -- Patryk Bordych (8), Michał Stańczyk I (52),
13:00 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - Obra 1912 Kościan 2-1 
Zbigniew Zakrzewski (50), Bartłomiej Graczyk (68), -- Tomasz Marcinkowski (7),
13:00 Polonia 1912 Leszno - Warta II Poznań SA 1-0 
Adam Piwoński (18),
14:00 Victoria Września - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1-2 
Mikołaj Jankowski (39), -- Safian Skupiński (23), Łukasz Wiącek (66 karny),
14:00 Wilki Wilczyn - LKS Gołuchów 1-2 
Wiktor Kacprzak (50), -- Michał Grzesiek (86), Marcin Wandzel (90),
12:00 Warta Międzychód - Odolanovia Odolanów 3-0 
Krzysztof Kulczak (43), Jakub Giełda (50), Serhii Czerninienko (63),
14:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia 1908 Marcinki Kępno 4-0 
Marcin Lis (17), Kacper Pinkowski (34), Adam Majewski (67), Krystian Szczepaniak (69),
13:00 Olimpia Koło - GKS Iskra Szydłowo 2-1 
Patryk Olczyk (1), Krystian Sobieraj (43), -- Altair Andrade Silva (87 głową),
17 kolejka - 15.11.2020
12:00 Lubuszanin Trzcianka - OTPS Winogrady Poznań 1-1 
Paweł Wicher (93), -- Karol Kolczyński (86),
17 kolejka - 18.11.2020
17:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Centra 1946 Ostrów Wlkp. 0-3 
-- Jakub Michalski (10), Szymon Strączkowski (46), Jakub Michalski (79),
18 kolejka - 21.11.2020
13:00 Obra 1912 Kościan - Lubuszanin Trzcianka 1-0 
Piotr Sznabel (45),
12:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Wilki Wilczyn 1-1 
Szymon Strączkowski (79), -- Wiktor Kacprzak (92),
13:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Victoria Ostrzeszów 4-0 
Dawid Rączka (9), Adam Majewski (19), Dawid Rączka (43), Dawid Rączka (49),
13:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Polonia 1912 Leszno 1-1 
Łukasz Wiącek (11 karny), -- Łukasz Bugzel (19),
12:00 OTPS Winogrady Poznań - Olimpia Koło 4-2 
Konrad Cieślak (2 samobójcza), Miłosz Muzyk (68), Mateusz Szeląg (73), Piotr Paukszteło (80), -- Aleks Sieradzki (4), Krystian Sobieraj (92),
13:00 GKS Iskra Szydłowo - GKS Dopiewo 2-1 
Łukasz Skwarek (31), Jędrzej Wiśniewski (84), -- Edwin Rabiega (79),
12:00 Kotwica Kórnik - Warta Międzychód 1-2 
Patryk Bordych (77 karny), -- Paweł Jankowski (16), Jędrzej Drame (60),
14:00 Polonia 1908 Marcinki Kępno - Odolanovia Odolanów 1-0 
Jakub Pelc (12),
12:00 LKS Gołuchów - GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 
-- Zbigniew Zakrzewski (24 głową),
18 kolejka - 22.11.2020
13:00 Warta II Poznań SA - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2-2 
Jakub Poterski (36 karny), Antonio Asani (86), -- Marcin Masełkowski (26), Marcin Masełkowski (63),
11:00 KKS 1925 II Kalisz - Victoria Września 0-8 
-- Dawid Szymański II (2), Adrian Kruszyński (16), Hubert Oczkowski (18), Jakub Groszkowski (40), Dawid Szymański II (48), Mikołaj Panowicz (55), Hubert Szaufer (56), Hubert Oczkowski (72),
19 kolejka - 28.11.2020
13:00 Olimpia Koło - Obra 1912 Kościan 2-3 
Krystian Sobieraj (57 karny), Adam Kozajda (66), -- Mariusz Józefiak (34), Mariusz Józefiak (52 karny), Kacper Borowiak (63),
13:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2-5 
Jakub Chwaliszewski (54), Fryderyk Kokot (88), -- Jakub Szaniec (4), Damian Izydorski (8), Michał Giecz (60), Jakub Szaniec (72), Jakub Szaniec (89 karny),
12:00 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - Centra 1946 Ostrów Wlkp. 2-5 
Bartłomiej Graczyk (45), Jakub Wilk (89), -- Jakub Michalski (13), Dawid Piróg (53), Nikodem Grząka (79), Michał Kucharski III (87), Jakub Michalski (93),
13:30 Victoria Września - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 
Jakub Groszkowski (78 karny), -- Krystian Szczepaniak (30), Marcin Lis (39 głową),
13:00 Odolanovia Odolanów - Kotwica Kórnik 3-1 
Patryk Sikora (10), Jakub Bąk I (52), Karol Krystek (87), -- Mieszko Pytlak (59),
12:00 Warta Międzychód - GKS Iskra Szydłowo 1-0 
Jędrzej Drame (53 karny),
11:00 Lubuszanin Trzcianka - LKS Gołuchów 0-3 
-- Krystian Benuszak (15), Patryk Kieliba (53), Konrad Chojnacki (85 głową),
13:00 Polonia 1912 Leszno - KKS 1925 II Kalisz 0-0 
13:00 Wilki Wilczyn - Warta II Poznań SA 2-0 
Marcin Balalja (18), Adrian Górecki (46),
13:00 Victoria Ostrzeszów - Polonia 1908 Marcinki Kępno 0-1 
-- Bernard Ndukong (88),
19 kolejka - 29.11.2020
13:00 GKS Dopiewo - OTPS Winogrady Poznań 1-3 
Edwin Rabiega (37), -- Marian Wesołowski (77), Mateusz Szeląg (88), Hubert Babicz (90),
20 kolejka - 11.11.2020
13:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Wilki Wilczyn 3-1 
Łukasz Wiącek (11 karny), Michał Giecz (41), Michał Giecz (56 głową), -- Wiktor Kacprzak (32 głową),
13:00 Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Lubuszanin Trzcianka 1-2 
Michał Kucharski III (88), -- Paweł Iwanicki (69), Marcin Urbański (72),
13:00 GKS Iskra Szydłowo - Odolanovia Odolanów 0-0 
13:00 Obra 1912 Kościan - GKS Dopiewo 5-1 
Mateusz Adamski (2 karny), Kacper Borowiak (53), Mansur Maigari (66), Mansur Maigari (74), Piotr Sznabel (90), -- Radosław Jasiński (84),
13:00 OTPS Winogrady Poznań - Warta Międzychód 0-3 
-- Patryk Smolarek (52), Patryk Smolarek (70), Patryk Smolarek (82),
13:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia 1912 Leszno 4-2 
Adam Majewski (65), Adam Majewski (72), Adam Majewski (82), Daniel Kaczmarek (89 głową), -- Michał Płocharczyk (54), Michał Płocharczyk (74),
13:00 Victoria Ostrzeszów - Victoria Września 1-3 
Maciej Stawiński (66), -- Mikołaj Jankowski (5), Mikołaj Panowicz (55), Mikołaj Jankowski (62),
20 kolejka - 25.11.2020
13:45 LKS Gołuchów - Olimpia Koło 4-1 
Paweł Stempień (22), Paweł Stempień (29), Patryk Kieliba (38), Krystian Benuszak (70), -- Patryk Olczyk (13),
17:30 KKS 1925 II Kalisz - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 0-0 
18:00 Polonia 1908 Marcinki Kępno - Kotwica Kórnik 1-4 
Łukasz Walczak (22), -- Błażej Wieśko (30), Michał Stańczyk I (41), Błażej Wieśko (44), Michał Stańczyk I (89),
20 kolejka - 02.12.2020
18:30 Warta II Poznań SA - GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-2 
Antonio Asani (29), Jakub Poterski (32), Filip Wędzikowski (45), Eryk Wlaźlak (89), -- Mateusz Malczyk (37), Artur Dorna (57),
21 kolejka - 05.12.2020
11:00 Wilki Wilczyn - KKS 1925 II Kalisz 3-1 
Adrian Górecki (11), Wiktor Kacprzak (18), Wiktor Kacprzak (30), -- Jakub Zachara (6),
12:00 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1-1 
Bartłomiej Graczyk (40), -- Jakub Szaniec (77),
12:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-2 
Kacper Bałamącek (23 samobójcza), Marcin Masełkowski (53), -- Daniel Kaczmarek (55 karny), Daniel Kaczmarek (79),
12:00 Lubuszanin Trzcianka - Warta II Poznań SA 4-2 
Paweł Wicher (39), Paweł Wicher (79), Ilya Yurchenko (86), Mateusz Jurków (89), -- Maksymilian Lisowski (48 karny), Eryk Wlaźlak (49 wolny),
12:00 Olimpia Koło - Centra 1946 Ostrów Wlkp. 1-3 
Jakub Dębowski (36), -- Nikodem Grząka (28), Szymon Strączkowski (45), Łukasz Grabowski (77),
12:00 Victoria Września - Polonia 1908 Marcinki Kępno 2-2 
Mikołaj Panowicz (2), Maciej Szczublewski (31), -- Łukasz Walczak (13), Amadeusz Rachel (37),
12:00 Odolanovia Odolanów - OTPS Winogrady Poznań 1-1 
Mikołaj Marciniak (18), -- Kamil Lulka (35),
18:15 Kotwica Kórnik - GKS Iskra Szydłowo 1-1 
Patryk Bordych (43), -- Adrian Pietrowski (36),
12:00 GKS Dopiewo - LKS Gołuchów 1-3 
Bartosz Simiński (50), -- Krystian Benuszak (42 karny), Krystian Benuszak (66 karny), Dawid Guźniczak (73),
12:00 Polonia 1912 Leszno - Victoria Ostrzeszów 4-3 
Adam Piwoński (16), Damian Nowak (18), Wojciech Bzdęga (85), Kyrylo Omelchenko (90), -- Maciej Stawiński (7), Maciej Stawiński (52), Maciej Stawiński (80),
21 kolejka - 12.12.2020
12:00 Warta Międzychód - Obra 1912 Kościan 3-1 
Jakub Giełda (38), Krzysztof Kulczak (52), Jakub Giełda (90), -- Szymon Słoma (30),
źródło: www.jardersport.pl



2019/08/05 do 2019/08/10
VICTORIA Września - KS Opatówek
2019.08.10 (godz.16:00)
2019/08/11 do 2019/08/15
Warta Międzychód - VICTORIA Września
2019.08.15 (godz.16:00)
2019/08/16 do 2019/08/17
VICTORIA Września. - CENTRA Ostrów Wlkp.
2019.08.18 (godz.11:00)
2019/08/18 do 2019/08/24
VICTORIA Września - VICTORIA Ostrzeszów
2019.08.24 (godz. 14:00)
2019/08/25 do 2019/08/31
UNIA Swarzędz - VICTORIA Września
2019.08.31 (godz.11:00)
2019/09/01 do 2019/09/07
TARNOVIA Tarnowo Podgórne - VICTORIA Września
2019.09.07 (godz.16:00)
2019/09/08 do 2019/09/14
POLONIA Kępno - VICTORIA Września
2019.09.14 (godz.16:00)
2019/09/15 do 2019/09/18
VICTORIA Września - LKS Gołuchów
2019.09.18 (godz.17:00)
2019/09/19 do 2019/09/21
Pogoń Lwówek - Victoria Września
2019.09.21 (godz.13.00)
2019/09/22 do 2019/09/28
VICTORIA Września - Pogoń Nowe Skalmierzyce
2019.09.28 (godz.16:00)
2019/09/29 do 2019/10/05
Stainer Polonia 1912 Leszno - VICTORIA Września
2019.10.05 (godz.12.00)
2019/10/06 do 2019/10/12
VICTORIA Września - OTPS Winogrady Poznań
2019.10.12 (godz.15.00)
2019/10/20 do 2019/10/26
VICTORIA Września - OSTROVIA 1909 Ostrów Wielkopolski
2019.10.26 (godz.15.00)
2019/10/20 do 2019/11/02
LUBUSZANIN Trzcianka - VICTORIA Września
2019.11.02 (godz.13.00)
2019/11/03 do 2019/11/09
VICTORIA Września - KOTWICA Kórnik
2019.11.09 (godz.14.00)
2019/11/10 do 2019/11/16
Obra 1912 Kościan - VICTORIA Września
2019.11.16 (godz.13.00 )
2019/11/28 do 2020/03/14
KS Opatówek - VICTORIA Września
2020.03.14
2019/ do 2019/
KS Opatówek - VICTORIA Września
2019.11. (godz. :00)
2019/03/31 do 2019/04/06
OLIMPIA Koło - VICTORIA Września
2019.04.06(godz.15.00)
2019/04/07 do 2019/04/13
VICTORIA Września - Nielba Wągrowiec
2019.04.13 (godz.16.00)
2019/04/14 do 2019/04/20
KOTWICA Kórnik - VICTORIA Września
2019.04.20 (godz.16.00)
2019/04/28 do 2019/05/01
FARMUTIL ORKAN Śmiłowo - VICTORIA Września - OLIMPIA Koło
2019.05.01 (godz.16.00)
2019/05/02 do 2019/05/04
VICTORIA Września - POLONIA Kępno
2019.05.04(godz.16.00)
2019/05/05 do 2019/05/12
PINSEL-PETER Krobianka Krobia - VICTORIA Września
2019.05.10 (godz.18:00)
2019/05/13 do 2019/05/18
VICTORIA Września - Stainer Polonia 1912 Leszno
2019.05.18 (godz.16.00)
2019/05/19 do 2019/05/25
OSTROVIA 1909 Ostrów Wielkopolski - VICTORIA Września
2019.05.25(godz.15.00)
2019/05/26 do 2019/06/01
VICTORIA Września - TARNOVIA Tarnowo Podgórne
2019.06.01 (godz.16.00)
2019/06/16 do 2019/06/20
LUBUSZANIN Trzcianka - VICTORIA Września
2019.06.20 (godz.17.00)
2018/10/14 do 2018/10/20
VICTORIA Września - OSTROVIA 1909 Ostrów Wielkopolski
2018.10.20 (godz.15.00)
2018/10/28 do 2018/11/03
VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan
2018.11.03 (godz.14.00)
2018/11/11 do 2018/11/17
VICTORIA Września - LUBUSZANIN Trzcianka
2018.11.17 (godz.13.00)
2018/11/18 do 2018/11/24
LKS Gołuchów - VICTORIA Września
2018.11.24 (godz.13.00)
2017/09/24 do 2017/09/30
VICTORIA Września - PKS Racot
2017.09.30 (godz.)
2017/10/15 do 2017/10/21
Tur 1921 Turek - VICTORIA Września
2017.10.21 (godz.15:00)
2017/10/29 do 2017/11/04
LKS Gołuchów - VICTORIA Września
2017.11.04 (godz.14.00)
2017/11/05 do 2017/11/11
RAWIA RAWAG Rawicz - VICTORIA Września
2017.11.11 (godz.13.00)
2017/11/12 do 2017/11/18
VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan
2017.11.18 (godz.13.30)



M. Drużyna M. Pkt.
1. Pogoń Nowe Skalmierzyce 21 46
2. Victoria Września 21 46
3. Warta Międzychód 21 44
4. Centra 1946 Ostrów Wlkp. 21 42
5. LKS Gołuchów 21 41
6. KKS 1925 II Kalisz 21 37
7. Odolanovia Odolanów 21 34
8. GKS Iskra Szydłowo 21 34
9. GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 21 33
10. Obra 1912 Kościan 21 33
11. Wilki Wilczyn 21 29
12. Olimpia Koło 21 28
13. Polonia 1908 Marcinki Kępno 21 27
14. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 21 26
15. Victoria Ostrzeszów 21 26
16. Lubuszanin Trzcianka 21 26
17. Polonia 1912 Leszno 21 22
18. Kotwica Kórnik 21 20
19. OTPS Winogrady Poznań 21 20
20. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 21 18
21. Warta II Poznań SA 21 17
22. GKS Dopiewo 21 4








   

Sponsorzy główni:

logo_pik.jpg logo_master_sport.jpg
solarium.jpg Magmar.jpg Gestamp.jpg Oskar.jpg

Oskar.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg cpir.jpg Dexon.jpg Gibowski.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola Czarnobia Grinbud images/sponsorzy/elstach.jpg images/sponsorzy/orzechowski.jpg Grinbud Grinbud Grinbud Solidarnosc_VW_Poznan.jpg logo-expectum_1.jpg Grinbud

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Gniatkowski.jpg

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg