1__13__1.JPG

W przedostatnim meczu kontrolnym przed startem rundy rewanżowej o mistrzostwo IV Ligi Wlkp. podopieczni Tomasza Bekasa spotkali się z drużyną prowadzoną przez byłego trenera Victorii Andrzeja Ostańskiego. Zwycięsko z tego spotkania wyszedł ten pierwszy, pokonując drużynę Wełny Skoki 5:0. Było to pierwsze spotkanie rozegrane na naturalnej murawie, a boiska użyczyli nam gospodarze obiektu w Psarach Polskich. Za tydzień czaka nasz zespół ostatni sprawdzian przed startem ligi, a rozegrany zostanie również na naturalnej murawie na naszym boisku bocznym lub podobnie jak dzisiaj w Psarach Polskich. W dzisiejszym spotkaniu na listę strzelców wpisali się: Hubert Oczkowski, Filip Brzostowski, Mikołaj Jankowski 2X, oraz Szymon Krawczyński.
Autor: R.Ł.

Pierwszy sparing 2020-02-18

W sobotę 15 lutego na boisku w Miłosławiu podopieczni trenera Hofmana rozegrali swój pierwszy mecz sparingowy przed wiosenną rundą w Wielkopolskiej Lidze. Rywalem był zespół Orlika Miłosław występujący w klasie okręgowej. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 6:2. Zespół zagrał w składzie: Perzyński - Majewski (Silakowski), Graczyk, Spychalski (Krukowski), Wojciechowski (Marciniak) - Ziarkowski, Bibel, Cieślak, Bartkowski, Szymański (Szczublewski)- Chojnacki M.(Jabłoński).

Autor: Janusz Hofman

TPS pokonany 2020-02-15

V1_1.jpg

TPS Winogrady pokonane. W dzisiejszym sparingu na boisku w Poznaniu pokonaliśmy drużynę gospodarzy 4:0. Na listę strzelców wpisali się: Jakub Marzyński, Szymon Krawczyński x 2 oraz Dawid Szymański .
Autor: R.Ł.

V1_1.jpg

Pierwsze z dwóch zaplanowanych na ten tydzień spotkań kontrolnych zawodnicy Tomasza Bekasa zakończyli remisem 1-1 do przerwy 0-0.Przeciwko Uni Janikowo zagraliśmy w składzie: NOWICKI, CHOPCIA, MAJEWSKI M., KISTOWSKI/46'MARZYŃSKI/, MAJEWSKI A., BRZOSTOWSKI/70'SZYMAŃSKI DAWID/, SZCZUBLEWSKI/75'SZCZĘSNY/, KRAWCZYŃSKI, OCZKOWSKI, JANKOWSKI/46'LISIECKI/, PANOWICZ/81'CZERNIAK/. Bramkę w 78' strzela Oczkowski po asyście Majewskiego M. Unia do remisu doprowadza w 90' spotkania po strzale w rzutu wolnego.
Autor: RK

V1_1.jpg

Już jutro na sztucznej murawie w Gnieźnie o godzinie 18:30 Victoria rozegra kolejny test-mecz z zespołem UNI JANIKOWO. Natomiast w najbliższą sobotę 15.02.2020 o godzinie 12:00 w Poznaniu przy ul. Zagajnikowej rozegramy sparing z zespołem TPS Winogrady. Sympatyków zapraszamy.
Autor: RK

V1_1.jpg

Dwa dzisiejsze sparingi rozegrane przez Victorię za nami. W pierwszym spotkaniu z Wilkami Wilczyn wygrywamy 5-2.Zagraliśmy w składzie: REMBOWICZ,ZDUNEK /54'Nowicki Mikołaj/,CZERNIAK/60'Jędraszak Mikołaj/,KISTOWSKI/46'Szymański Dominik/,LISIECKI, SZCZĘSNY/62'Cerbin Igor/, KRUSZYŃSKI/60'Szymański Eryk/,SZYMAŃSKI DAWID/80'Paczyński Eryk/,RADZIEJEWSKI/62'Til Nikodem/, KCPRZAK, TAKENORI KUROI/Japonia zawodnik testowany/.Bramki tracimy w 1o i 88 minucie meczu.Strzelamy w 16'Szymański Dawid asysta Szczęsny,22'Szymański Dawid asysta Kuroi,29'KUROI asysta Kacprzak,75' Szymański Dominik asysta Szymański Dawid,80' Szymański Dawid.
Drugi test-mecz z Mieszkiem Gniezno przegrywamy 0-1,bramkę tracimy w 45'po ładnym strzale z 30 metrów.Zagraliśmy w składzie: NOWICKI T./70'REMBOWICZ/,CHOPCIA, MAJEWSKI M.,MARZYŃSKI, MAJEWSKI A./75'SZCZĘSNY/,SZCZUBLEWSKI, BRZOSTOWSKI, KRAWCZYŃSKI/80'KRUSZYŃSKI/,OCZKOWSKI, JANKOWSKI/75'TAKENORI KUROI/, PANOWICZ.
Autor: RK

V1_1.jpg

Trzecie sparingowe spotkanie Victorii zakończyło się remisem 4-4 do przerwy 3-0.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI, CHOPCIA, MAJEWSKI M., MARZYŃSKI/46'KISTOWSKI/, MAJEWSKI A./60'CZERNIAK/, SZCZUBLEWSKI, BRZOSTOWSKI/46'LISIECKI/, KRAWCZYŃSKI, OCZKOWSKI/46'KACPRZAK/, JANKOWSKI/46'SZYMAŃSKI/, PANOWICZ/60'ZDUNEK/. Bramki strzelali w 21'Jankowski-asysta Panowicz, 39'Szczublewski-asysta Majewski A.,45' Panowicz -asysta Majewski A., 83' Lisiecki-asysta Szymański.Bramki tracimy w 57',74',81'I 89'spotkania.
Autor:RK

V1_1.jpg

Drugi test-mecz zawodnicy Victorii kończą zwycięstwem nad SKP Słupca 2-1 do przerwy 0-1.Zagraliśmy w składzie:PERZYŃSKI/46'NOWICKI/,CZERNIAK/46'CHOPCIA/,KISTOWSKI,MARZYŃSKI/46'MAJEWSKI M./,ZDUNEK/46'MAJEWSKI A./,KACPRZAK/46'SZCZUBLEWSKI/,KRUSZYŃSKI/46'KRAWCZYŃSKI/,BRZOSTOWSKI,SZCZĘSNY/46'OCZKOWSKI/,SZYMAŃSKI/46'JANKOWSKI/,PANOWICZ. Bramkę tracimy w 30'spotkania.Straty odrabiamy w 49' po strzale Szczublewskiego-asysta Majewski A.oraz w 83'po strzale głową Oczkowskiego-asysta Jankowski. W 62'i 90' meczu po faulach na Szczublewskim i Krawczyńskim rzuty karne strzelane przez Jankowskiego broni bramkarz SKP Słupca.Pauzowali ze względu na stan zdrowia Lisiecki,Rembowicz, Radziejewski.
Autor: RK

Dziękujemy !!! 2020-01-29

dzkujemy_1.jpg

XIV Gala Victorii Września przeszła do historii, a my w tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować tym, którzy przyczynili się do organizacji i wspaniałej zabawy jakiej doświadczyliśmy 17-01-2020 w Centrum Hotelowym w Bagatelce. Szczególne podziękowania ślemy panu Burmistrzowi Tomaszowi Kałużnemu, oraz fundatorom nagród w loterii fantowej, a mianowicie: Tonsil, Oskar AGD RTV Antkowiak, Dexon, Expectum, Kampol, Typograf, Autolack, Brzeziński Gym, Master Sport, GSMART, Triceps Września, Masarnia Czerniejewo, Motoklinika, PHU Ilona Janiak LOTOS, Zugaj Ogrodnictwo, Elektromax, Fudamenty, MPT PIK, Restauracja JOLA, Klinika Dietetyka, Centrum Płytek, Studio VIVA, Brazeria, Nowy Folwark - Na Skraju Lasu, MASITA, CPIR, ROBSON. Specjalne podziękowania składamy panom Michałowi Perlikowi i Rafałowi Filipiakowi, którzy swoje wygrane nagrody przekazali dla Środowiskowego Domu Samopomocy ,, Na Skarpie" w Gozdowie. Gorące podziękowania składamy również panu Januszowi Hoffmanowi za profesjonalne poprowadzenie całej imprezy. Dziękujemy i zapraszamy za rok na jubileuszową XV Galę Victorii Września.

Autor: R.Ł.V1_1.jpg

W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Tomasza Bekasa zwyciężyli w sparingu Polonię Środa 2-0 do przerwy 1-0.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T./46 REMBOWICZ/,CHOPCIA,MAJEWSKI M./65 KRUSZYŃSKI/,KISTOWSKI,MAJEWSKI A.,KACPRZAK/46 SZCZUBLEWSKI/,KRUSZYŃSKI/46 MARZYŃSKI/,KRAWCZYŃSKI,SZCZĘSNY/46ZDUNEK/,JANKOWSKI/46 SZYMAŃSKI/,PANOWICZ.Bramki strzelali w 16 minucie Kacprzak asysta Krawczyński,65minuta Panowicz asysta Szczublewski.
Autor: Robert Konieczny

3__1__1.jpg

W minioną niedzielę na hali sportowej w Bugaju podopieczni Tomasza Krzyżkowiaka zwyciężyli w halowym turnieju piłki nożnej Sklejka Cap 2020. W rozgrywkach grupowych pokonali Polonię Środa Wlkp. 2:1, Orlika Miłosław 2:0 i Spartę Sklejka Orzechowo 2:1. Zwycięstwo w grupie pozwoliło na grę w finale, gdzie ponownie spotkali się z Orlikiem Miłosław. W regulaminowym czasie padł remis 1:1, więc do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne, a w tych zdecydowanie lepsi okazali się nasi reprezentanci pokonując Orlika 2:0. Indywidualną nagrodę za króla strzelców otrzymał strzelec 4 goli w turnieju Dawid Szymański. Gratulujemy zwycięstwa i czekamy na takie w lidze !!!
Autor: R.Ł.

3__2__1.jpg

2__8__1_1.jpg

W miniony piątek podczas XIV już Gali Victorii Września poznaliśmy zwycięzców w 3 kategoriach wyróżnionych za rok 2019. Najlepszym piłkarzem został Tobiasz Nowicki, odkryciem roku Kamil Kanior, a w losowaniu internetowym zwyciężył Mikołaj Panowicz. Jak co roku wyróżniono również firmę za długoletnią pomoc w działalności klubu. W tym roku podziękowania z rąk prezesa Eugeniusza Nowickiego i całego Zarządu otrzymały 2 firmy: TYPOGRAF oraz AUTOLACK MAX MEYER. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok na jubileuszową XV Galę, która przypadnie w 90 rocznicę powstania naszego klubu.
Autor: R.Ł.

2__9__1.jpg13_1.jpg

Kolejny wychowanek Warty Poznań zagra w barwach Victorii Września. Szymon Szczęsny grający na pozycji obrońcy został pozyskany na zasadzie wypożyczenia z III ligowego Sokoła Kleczew. Szymon jest wychowankiem Warty Poznań, a do Sokoła Kleczew trafił z SKP Słupca. W barwach III ligowca rozegrał 181 minut, a do naszego zespołu został wypożyczony do końca obecnego sezonu. Witamy Szymona w biało-zielonych barwach i życzymy udanych występów w naszym klubie.
Autor: R.Ł.

Informujemy, że decyzją Zarządu MKS Victoria Września od stycznia 2020 roku wzrastają opłaty dla wszystkich adeptów piłki nożnej w drużynach młodzieżowych naszego Klubu. Będzie to kwota 80 złotych od osoby miesięcznie. W przypadku rodzeństwa za drugie i kolejne dziecko odpłatność będzie wynosiła połowę kwoty bazowej, czyli 40 złotych.

Zarząd MKS Victoria Września

Zachęcamy wszystkich, żeby zostali członkami naszego Klubu. Jednocześnie przypominamy obecnym członkom o opłaceniu składek na 2020 rok - termin do 31 marca. Wysokość składki nie uległa zmianie i wynosi 100 złotych, a dla czynnych piłkarzy naszego Klubu oraz emerytów i rencistów 50 złotych. Natomiast zgłoszenie członkostwa należy dokonać poprzez wypełnienie druku dostępnego w siedzibie Klubu. Wpłatę składki należy uiścić w jednej racie na konto podane na stronie Victorii Września.

Zarząd MKS Victoria Września

Wszystkim kibicom, pracownikom, trenerom i zawodnikom wraz z zawodniczkami z okazji zbliżającego się Nowego Roku składamy najserdeczniejsze życzenia, spełnienia marzeń i wytrwałości w realizacji planów służbowych i osobistych, oraz dużo dużo radości na boiskach piłkarskich życzy zarząd MKS Victoria Września.

sylwek_1.jpg

Na kolejne pół roku przedłużone zostało wypożyczenie Wiktora Kacprzaka z Sokoła Kleczew. Wiktor gra na pozycji prawego pomocnika i mamy nadzieję, że pomoże nam w walce o mistrzostwo IV Ligi Wlkp. Wypożyczenie zostało przedłużone do końca czerwca 2020 roku.
Autor: R.Ł.

kacprzak wiktor.jpg

brzostowski_filip.jpg

Pierwsze wzmocnienie przed startem rundy wiosennej jest już za nami. Do pierwszego zespołu pozyskany został Filip Brzostowski. Filip ma 23 lata i jest wychowankiem Warty Poznań, a do nas trafił z III ligowego Sokoła Kleczew. Pozycja na której występował to środkowy pomocnik, a reprezentował do tej pory 3 kluby: Wartę Poznań, Kotwicę Kórnik i Sokół Kleczew. Witamy Filipa w naszym klubie i życzymy wielu udanych występów w biało - zielonych barwach.
Autor: R.Ł.Kopia_projektu_Happy_Holidays_Xmas_Poster_Template___Wykonano_za_pomoc_PosterMyWall_1.jpg

Autor: R.Ł.


jasiAski Aukasz.JPG

Łukasz Jasiński zakończył grę w naszym klubie. W ubiegłym tygodniu po spotkaniu z zarządem klubu MKS Victoria Września bardzo trudną decyzję spowodowaną sytuacją zdrowotną i osobistą podjął Łukasz Jasiński, który zdecydował się zakończyć swoją grę w naszym klubie. Łukaszowi dziękujemy za wiele wspaniałych chwil jakie dzięki niemu mogliśmy przeżyć na boiskach piłkarskich, za wiele strzelonych bramek dla naszego zespołu, jak również za profesjonalne podejście do swoich obowiązków. Życzymy dużo zdrowia i dalszych sukcesów w życiu osobistym i sportowym. DZIĘKUJEMY i POWODZENIA !!!
Autor: R.Ł.  Strony Poprzednia strona  ... 4  5  6 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo_pik.jpg logo_master_sport.jpg
solarium.jpg Magmar.jpg Gestamp.jpg Oskar.jpg

Oskar.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg cpir.jpg Dexon.jpg Gibowski.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola Czarnobia Grinbud images/sponsorzy/elstach.jpg images/sponsorzy/orzechowski.jpg Grinbud Grinbud Grinbud Solidarnosc_VW_Poznan.jpg logo-expectum_1.jpg Grinbud

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Gniatkowski.jpg

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg